Obchody

MATĚJOVO PEKAŘSTVÍWeb: https://www.matejovopekarstvi.cz/
Telefon: +420 724 776 427
E-mail: zlatabrana@matejovopekarstvi.cz

Otevírací doba


Pondělí 07:00 - 19:00
Úterý 07:00 - 19:00
Středa 07:00 - 19:00
Čtvrtek 07:00 - 19:00
Pátek 07:00 - 19:00
Sobota 07:00 - 12:00


Matějovo pekařství a. s. je regionálního výrobce pekařských a cukrářských výrobků s dlouholetou tradicí, již od roku 1953.

Matějovo pekařství má vlastní samostatnou filosofii rukodělné malosériové výroby, která čerpá ze starobylých receptur, jejichž základem jsou farmářské suroviny, pocházející od regionálních pěstitelů a chovatelů.

Pod rukama nadšených pekařů a cukrářů tak vznikají exkluzívní výrobky, které si pamatujeme od našich babiček. Ať už se jedná o pravý domácí chléb z kvásku se syrovátkou nebo voňavé nadýchané buchty a sladkosti rozmanitých chutí a podob.

Matějovo pekařství se ale zaměřuje také na zdravý životní styl, potřeby a chutě lidí, kteří vyznávají aktivní a moderní způsob života a stravování. Příkladem může být bílkovinový chléb, celozrnné, či špaldové pečivo, které je okořeněno sezónními bylinami, jako například mědvědím česnekem, nebo třeba rajčaty.

Všechny produkty Matějova pekařství jsou k dostání výhradně ve vlastních prodejnách na jižní Moravě. Upoutají nejen vůní a širokým výběrem pečiva, ale také vybavením, které splňuje světové trendy. Většina z nich je vybavena vlastními pecemi, v nichž se pečou vlastní čerstvé výrobky, nikoliv zmrazené.

Prodejny nabízí i lákavá posezení, s pravou italskou kávou Piacetto, či Zubrovou limonádou.

Matějovo pekařství nabízí také skvělé výrobky studené kuchyně, zdravé obědové krabičky, minipizzy, sendviče, či krajíce chleba se sezónní zeleninou.

Chutné a vkusně upravené chlebíčky, jednohubky, svatební koláče, dorty a další pečivo, lze také objednat ve větším množství pro domácí hostinu, či firemní catering. Lze vybírat ze standardní nabídky nebo se domluvit na originálním zpracování, či zdobení.

 

<<< Zpět na přehled obchodůUkázat na mapě >>>