Obchody

DĚTSKÝ KOUTEK ČLOVÍČKOVWeb: http://clovickov.cz
Telefon: 777 550 015
E-mail: prostejov@clovickov.cz

Otevírací doba


Pondělí 09:00 - 19:00
Úterý 09:00 - 19:00
Středa 09:00 - 19:00
Čtvrtek 09:00 - 19:00
Pátek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 19:00
Neděle 09:00 - 19:00


Vážení návštěvníci,

 

vítáme vás v prostorách nově otevřeného dětského koutku Človíčkov, který vystihuje jasné krédo: "Zábava pro děti, odpočinek pro rodiče".

Na své si přijdou děti všech věkových kategorií, k dispozici jsou různé druhy atrakcí od chachaboxu a trampolíny po různé hračky, kočárky a pod., zatímco Vy můžete relaxovat například u šálku dobré kávy či jiného občerstvení.

 

ČLOVÍČKOV - "ZÁBAVA PRO DĚTI, ODPOČINEK PRO RODIČE" 

 

Hrací koutek Človíčkov nabízí malým „človíčkům“ a jejich rodičům užít si příjemné chvíle v prostorách plných her a zábavy již od roku 2004.  Na své si zde přijdou děti všech věkových kategorií od batolat po školáky. Na ploše od 100 m2 naleznete např. cha-cha box, skluzavku, trampolínu, autíčka, autodráhu, kuchyňku, kočárky, panenky a mnohé další hračky určené k pobavení.

 

Človíčkov má co do počtu provozoven vzrůstající tendenci. K již existujícím koutkům, které naleznete v pražském DBK, ve městě Tábor a Ostrava a nově také v Olomouci přibydou i další, a to v Teplicích, Litoměřicích, Prostějově a Chebu. Brzy se i tam na Vás těšíme.

 

U nás v Človíčkově můžete prožít den plný aktivní zábavy i díky kavárně s kvalitním a chutným občerstvením. Odpočinout si můžete u šálku dobré kávy a zákusku, případně Vaší ratolesti můžete udělat radost svačinkou či u nás zakoupenou hračkou. Mimo jiné nabízíme v našich prostorách možnost prožít nezapomenutelné dětské oslavy.

 

Atrakce v Človíčkově jsou bezpečné a podléhají přísným bezpečnostním a hygienickým předpisům, proto si rodiče mohou užít s dětmi zábavný den plně a bez obav.

 

Dále pro Vás Človíčkov připravuje vždy aktuálně, případně k danému tématu, programy a vystoupení určené pro Vaše nejmenší. Celá rodina tak může strávit společné chvíle nebo třeba poznat nové přátele jak mezi dětmi tak i dospělými. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu. Budeme rádi za jakékoliv nápady a inovace směřující ke zpříjemnění Vašich chvil strávených v Človíčkově.

 

Pro více informací sledujte webové stránky www.clovickov.cz .

<<< Zpět na přehled obchodůUkázat na mapě >>>