Soutěž o nejlepší maturitní tablo


Ahoj maturanti! 

Máte stylové maturitní tablo a chcete vyhrát pěkný balík peněz? Máte jedinečnou možnost, protože soutěžíme o 10 000 Kč

No řekněte, není to pořádná výzva? Tak neváhejte a buďte mezi prvními přihlášenými. Máte možnost do 19.4.2020

Soutěžte s námi a vyhrajte skvělé ceny od ZLATÉ BRÁNY!

• Do 8. května 2020 můžete zasílat i hromadnou selfie v kostýmech z posledního zvonění před nákupním centrem, abyste získali bonusové body.

• Třída, která skončí na prvním místě, vyhraje poukázky na nákup do ZLATÉ BRÁNY v hodnotě 10.000 Kč.

• Každý hlasující se zařadí do slosování o poukázku do ZLATÉ BRÁNY v hodnotě 1.000 Kč!

Obecná pravidla

Do soutěže je možné se přihlásit do 19. dubna 2020 na e-mailové adrese soutez@zlata-brana.cz. Umístění tabla ve ZLATÉ BRÁNĚ si vybírá sám účastník ve stejném pořadí, ve kterém přišla jeho přihláška, vyplatí se tedy přihlásit co nejdříve a vybrat si tak dobré místo. Po přihlášení následuje dodání tabla v termínu do 30. dubna 2020.

Soutěž probíhá od 1. do 31. května 2020. Vítěz bude po sečtení hlasů vyhlášen 2. června 2020. Výherci budou kontaktováni a předání výhry proběhne dle domluvy, nejpozději však do 10. června 2020.

Soutěžící je povinen si do dvou pracovních dnů po skončení soutěže vyzvednout u organizátorů své tablo, jinak má organizátor právo na jeho odstranění a likvidaci bez nároku soutěžícího na náhradu škody.

I přes zabezpečení obchodního centra a přítomnost ostrahy prosíme, aby soutěžící brali na vědomí, že se v otevírací době jedná o veřejně přístupný prostor a bohužel může dojít k poškození tabla umístěného ve ZLATÉ BRÁNĚ po dobu trvání soutěže. Za případná poškození organizátor neručí.

Každý soutěžící má právo využít možnost zisku bonusových hlasů. Stačí do 8. května 2020 poslat na soutěžní e-mail, který je uveden výše, fotografii třídy před ZLATOU BRÁNOU v kostýmech z posledního zvonění. Fanoušci na Facebooku a Instagramu nákupního centra poté budou hlasovat o nejlepší fotografii. Každý, kdo fotografii zašle, obdrží automaticky dalších 50 bonusových hlasů navíc. Vítěz hlasování pak získá dalších 50 bonusových hlasů do soutěže za své vítězství.

Soutěžící je po přihlášení do soutěže povinen soutěžit v rámci fair play. Soutěžící také vysloveně souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn v souladu s § 84 a § 85 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, užít bezplatně jméno, příjmení, obrazové snímky účastníka v médiích (včetně internetu a sociálních sítí), propagačních a reklamních materiálech organizátora, a to výhradně v souvislosti s touto akcí a dále rovněž v souvislosti s ostatními poskytovanými službami, a to po dobu 3 let od ukončení soutěže.

Hlasování

Hlasování bude probíhat pomocí hlasovacích lístků, které budou volně k dispozici ve ZLATÉ BRÁNĚ, a také online v období od 1. května do 31. května 2020. Při hlasování pomocí hlasovacího lístku i pomocí e-mailu je potřeba zadat jméno a e-mailovou adresu hlasujícího. S jednou e-mailovou adresou je možné hlasovat i prostřednictvím online formuláře, i prostřednictvím hlasovacího lístku. V obou případech však pouze jednou. Každý další hlas se shodnou e-mailovou adresou bude považován za neplatný. Všichni hlasující se zařazují do slosování o poukázku do ZLATÉ BRÁNY v hodnotě 1.000 Kč. Hlasující tedy vysloveně souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn v případě výhry v souladu s § 84 a § 85 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, užít bezplatně jméno, příjmení, obrazové snímky účastníka v médiích (včetně internetu a sociálních sítí), propagačních a reklamních materiálech organizátora, a to výhradně v souvislosti s touto akcí a dále rovněž v souvislosti s ostatními poskytovanými službami, a to po dobu 3 let od ukončení soutěže.

Vítěz soutěže O nejlepší tablo ve ZLATÉ BRÁNĚ bude vyhlášen dle termínů uvedených výše. Vyhlášení proběhne na webových a Facebookových stránkách ZLATÉ BRÁNY. Třída, která součtem obou možností hlasování získá nejvíce hlasů a umístí se tak na prvním místě, vyhraje poukázky na nákup do ZLATÉ BRÁNY v hodnotě 10.000 Kč.

Soutěžící:

Soutěžícím v soutěži „O nejlepší tablo“ je každá třída SŠ, která se přihlásí k účasti nejpozději do 19. dubna 2020 prostřednictvím e-mailové adresy, která je uvedena výše.

Organizátor akce:

ZLATÁ BRÁNA, s.r.o.,

Dukelská brána 25/7, 796 01 Prostějov

IČ: 29289076

DIČ: CZ29289076Zpět na přehled akcí